Kontakta oss

Waynes Huvudkontor

Wayne & Margaretas Coffee AB, Drottninggatan 55, 111 21 Stockholm
08-402 17 00
info@waynescoffee.com

Franchise

Jimi Metz, Franchisechef
070-760 71 19
jimi.metz@waynescoffee.com

Etablering Sverige

Andreas Östergren, Etableringsansvarig
073-986 38 48
andreas.ostergren@waynescoffee.com

Etablering globalt

Pelle Persson, Expansionschef
070-754 99 60
pelle.persson@waynescoffee.com

Press, marknad, hållbarhet

Carina Dyberg, Marknads- och kommunikationschef
070-771 04 67
carina.dyberg@waynescoffee.com

Drift

Magnus Hammarling, Drift- och försäljningschef
070-092 67 57
magnus.hammarling@waynescoffee.com

Produkt

Jimmy Forzelius, Produktansvarig
073-084 81 62
jimmy.forzelius@waynescoffee.com

Joakim Carlsson, VD

joakim.carlsson@waynescoffee.com

Sebastian Falck, Vice VD

076-144 70 06
sebastian.falck@waynescoffee.com